Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wodźki - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

27 620 zł9 600 m² 2,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość leśna po wycince w miejscowości Wodźki, gmina Wyszki, powiat bielski. Działka o numerze ewidencyjnym 109/9. Dojazd do działki zapewnia droga gminna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

289 000 zł47,80 m² 6 046,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 47,80 m2 położone na IV p Łapy - strona południowa miasta Ładnie urządzone w dobrym standardzie, jasne , przestronne i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

72 800 zł1 400 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1400 m położona w urokliwej miejscowości Mulawicze (woj. podlaskie), zaledwie 12 km od Bielska Podlaskiego. Wymiary działki: 27 m x 51.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 388 m² 421,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 388 m²

Nieruchomość inwestycyjna pod produkcję / warsztat | 438 m | działka 4388 m | S19 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna idealna dla rolników, przedsiębiorców oraz firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

171 500 zł1 225 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m , położona w spokojnej części Brańska, w otoczeniu zieleni i z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 505 m²

Do sprzedaży murowany dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi 18km od Łap w miejscowości Porośl Wojsławy 19. Dom o powierzchni 220mkw, dwukondygnacyjny, z 5 sypialniami, 2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący